USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River Jarabacoa Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River

Förhandsbokning
2026-06-30
2026-07-01

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

20

Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River


Hotellet Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River, som ligger inom 6 minuters promenad från Mercado Publico de Jarabacoa, erbjuder närhet till olika sevärdheter. Detta hotell har också en parkering.

Här bor du inom 2 km från Avenue La Confluencia och några meter bort från Store La Cancha. Hotellet ligger också cirka 11 minuter till fots från Pico Duarte. Du kommer att befinna dig inom 3 km från Salto de Baiguate. Busstationen Taxi el Salto är belägen precis runt hörnet från hotellet Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River.

Cafe Colao erbjuder ett urval av rätter cirka 5 minuter bort till fots.

  • Lokala sevärdheter
  • Store La Cancha
    339 km
  • Colmado frank
    487 km
  • Helados ivone
    194 km
  • Colmado damaris
    672 km
  • Mercado Publico de Jarabacoa
    158 km
  • Pico Duarte
    227 km
  • Universidad Agroforestal Fernando Arturo de Merino UAFAM
    448 km
  • Salon del Reino
    219 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Gratis Wi-Fi
  • Parkering

Aktiviteter och avkoppling

  • Trädgård
  • Grill faciliteter

På rummet

  • Tvättmaskin
  • LCD-TV

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 23:59
Utcheckning: senast 12:00

Vanliga frågor

  • 🕌

    Vilka berömda landmärken ligger i närheten av hotellet Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River ?

    Salto de Baiguate såväl som Avenue La Confluencia är bland de högst rankade landmärkena inom 10 respektive 15 minuters bilresa från hotellet Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River.
  • 🚗

    Kan jag parkera min bil i närheten av hotellet Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River?

    Gäster på hotellet Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River kan parkera sina fordon på parkering.
  • 🕗

    Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River?

    Gästerna på hotellet Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River måste checka ut vid 12:00.
  • 💵

    Vad är priset för ett rum på detta hotell?

    Det genomsnittliga rumspriset på detta hotell är 72$. För mer information, kontakta hotellpersonalen.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Betygsätt det här boendet

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-06-30
2026-07-01

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Jarabacoa Villa Relax En Ximenoa River, Dominikanska republiken

Jarabacoa, Jarabacoa, Dominikanska republiken

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © greaterantilleshotels.com

All rights reserved